Sex pazintys - Sekso paslaugos vilniuje lt

 Neturėkite jokių lūkesčių

Daugelis vaikinų supranta, kad jei pasimatymas nesukelia fizinio ar seksualinio intymumo, tai yra nesėkmė arba laiko ir pinigų švaistymas. Jei skaitydami tai atimsite vieną dalyką, tai turėtų būti, kad pirmasis pasimatymas yra tik pirmasis pasimatymas.

Tai nėra kažko ilgalaikis pažadas, o bet kas, kas atsitiks, vėlesniais pasimatymais gali pakrypti į kitą pusę.

Darant prielaidą, kad nesumokėsite už pasimatymą, pasimatymas, kuris niekur neveda, yra ne pinigų švaistymas, o mokymosi patirtis. Jūs geriau suprantate, ko ieškote, taip pat ko vengti. Jei žiūrite taip, geriau pasisemkite patirties iš blogų pasimatymų, kad būtumėte tikri, kai būsite geri.

Neverskite

Prieš pradėdami planuoti seksą per pirmąjį pasimatymą, teisinga perskaityti keletą atsargumo žodžių apie visą situaciją. Atvirai kalbant, seksas pirmojo pasimatymo metu nebūtinai yra viskas, ko reikia.

Jei su pasimatymu užsiimate seksu bendru sutarimu, nėra jokios garantijos, kad tai bus gerai.

Iš esmės jūs esate nepažįstami žmonės ir net jei pažįstate vienas kitą ilgiau nei kelias dienas, tikriausiai dar nežinote vienas kito įjungimų, fetišų ar zonų, kuriose draudžiama eiti.

Pirmojo pasimatymo seksas yra galimų nepatogių nesėkmių minų laukas, kai vienas ar abu bandote tai, kas kitam žmogui neįdomu, arba nemėgina to, kas patinka kitam. Kalbėti apie visa tai skrydžio metu taip pat gali būti sudėtinga. Tikimybė, kad jis bus puikus, aistringas ir tobulas, yra gana maža.

Jau nekalbant apie tai, kad seksas per pirmąjį pasimatymą gali būti sudėtingas, nes gauti sutikimą yra sunkiau. Net jei į tai kreipiatės turėdami gerų ketinimų, greičiausiai dar nepakankamai gerai žinote savo pasimatymą, kad galėtumėte perskaityti jų veido ar neverbalinius patarimus. Jie gali būti nepakankamai patogūs, kad praneštumėte, ar tai darote, ir kada jaustis nepatogiai

Kas atsitiks vėliau

Jei iš tikrųjų užsiimate seksu per pirmąjį pasimatymą, sveikiname! Tačiau dabar belieka stebėtis, kas nutiks vėliau.

Iš karto po sekso tikriausiai iškils klausimas – prisiglausti ar ne. Glostymas yra kaip seksas, nes svarbus sutikimas. Nebent labai prieštaraujate tokiai idėjai, išsiaiškinkite, ar jūsų pasimatymas nori prisiglausti, ir tada gerbkite jų norus.

Kaip ir prisiglausti, kai kurie žmonės po to norės kalbėti apie seksą, o kiti – ne. Neverskite per savo pasimatymą kartoti pokalbio apie seksą, jei jiems tai neįdomu. Jei abu esate tam atviri, sekso skelbimas gali būti tinkamas metas pasidomėti, kaip jie jaučiasi, kas jiems patiko, ar jiems būtų įdomu tai daryti dar kartą.

Deja, vien todėl, kad kažkas su jumis pasimylėjo vieną kartą, dar nereiškia, kad jie vėl norės su jumis pasimylėti.

Turėtumėte pripažinti, kad tai galėjo būti vienkartinis atvejis, ir nepamirškite neįsižeisti ar supykti, jei jūsų pasimatymas paprašys jūsų išeiti arba tiesiog pareiškia, kad jie nėra suinteresuoti tai daryti dar kartą.

Dar svarbiau, nemanykite, kad užmezgate santykius jiems pasibaigus.

Nors gali būti, kad jūsų pasimatymas sutiko su seksu, nes labai jaučia jus, taip pat įmanoma, kad juos domina tik seksualiniai santykiai, o ne romantiški.

Užuot manydami, pasiteiraukite savo pasimatymo, ką reiškė seksas prieš tęsdami.

Būkite sąžiningi dėl savo ketinimų“, – pataria daktaras Džesas.

„Ar norite su jais susitikti dar vienam seksui, ar tikitės savo seksualinį ryšį įtraukti į santykius? Nedarykite seksto nuotraukų su seksualiniais pagundais ir atsitiktinio sekso pažadais, jei tai, ko iš tikrųjų tikitės, yra kažkas rimtesnio.